Leendő elsősök

Általános iskolai beiratkozás

A 2024/2025. tanévre előzetes regisztráció az alábbi linken tölthető ki:

Előzetes regisztráció a 2024/2025. tanévre

FIGYELEM! Az előzetes regisztráció kitöltése nem helyettesíti a későbbi személyes/online beiratkozást!

BEISKOLÁZÁSI TÁJÉKOZATÓ

Programjaink leendő első osztályosok és szüleik számára:

A programokon való részvételhez előzetes regisztráció szükséges, melyet a plakát alatti kérdőív kitöltésével tehet meg.

Kérjük folyamatosan kísérje figyelemmel intézményünk weboldalát és facebook oldalát a legfrissebb információkért!

A programokon való részvételhez előzetes regisztráció szükséges, melyet az alábbi kérdőív kitöltésével tehet meg:

Regisztráció programjainkra

Nyílt órák tervezett időpontja 2024. február. További információk és regisztrációs lehetőség nyílt órákra hamarosan.

Komplex beiskolázási programunkal kapcsolatos informcióékrt látogassa meg rendszeresen weboldalunkat, vagy kövessen bennünket Facebook-on! https://www.facebook.com/madachsuli

Angol nyelvoktatás bemutatása az iskolában

Beiskolázási programunk – a programokon való részvétel regisztrációhoz kötött! Regisztrációra online lesz lehetőség.

Kérjük, hogy a programok megtartásáról minden esetben tájékozódjon a program előtt az iskola honlapján.